Terra Naturi HYDRO & REPAIR šampon, 50 ml

Neguje lase med umivanjem

€ 1,09

(€ 21,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 6. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne sreda, 7. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za suhe in poškodovane lase
  • krepilne lastnosti
  • nežno čiščenje

Pogosto naročeno skupaj z Terra Naturi HYDRO & REPAIR balzam z bio kokosovim oljem in bio aloe vero, 50 ml

Terra Naturi HYDRO & REPAIR šampon, 50 ml € 1,09 (€ 21,80 / l)
Terra Naturi HYDRO & REPAIR balzam z bio kokosovim oljem in bio aloe vero, 50 ml € 0,99 (€ 19,80 / l)
Skupna cena: € 2,08
Opis

Ta šampon, posebej razvit za suhe in poškodovane lase, temelji na aktivnem kompleksu polisaharidnih gradnikov, ki lase neguje med čiščenjem. Je še posebej nežen in nudi krepilne lastnosti za obnovljeno gladkost in prožnost.

Št. izd.: MUE-600-90-0014
Vsebina: 50 ml
EAN: 2200306610974
Št.-Proizvajalca: 600-90-0014
Blagovne znamke: Terra Naturi
Tip las: vsi tipi las, poškodovani lasje, suhi lasje
Lastnosti izdelka: vegansko
Certifikati: NaTrue
Uporaba: Šampon vmasirajte v vlažne lase in nato temeljito sperite.
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Sodium Chloride, Citric Acid, Fructooligosaccharides, Glyceryl Oleate, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Sodium Benzoate, Parfum, Potassium Sorbate, Glycerin, Potassium Lactate, Sodium Phytate, Lactic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate

Pravne informacije
Proizvajalec: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Nemčija, www.dreibio.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Terra Naturi HYDRO & REPAIR šampon

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder