Terra Naturi COLOR & GLANZ balzam, 200 ml

Negovalni balzam za lažje razčesavanje in naraven sijaj

Novosti!

€ 2,29

(€ 11,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za barvane in puste lase
  • z bio granatnim jabolkom in bio arganovim oljem
  • veganska formula brez silikonov

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml

Terra Naturi COLOR & GLANZ balzam, 200 ml € 2,29 (€ 11,45 / l)
Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml € 13,99 (€ 55,96 / l)
Skupna cena: € 16,28
Opis

Kajal Pencil znamke Terra Naturi daje ličenju oči izrazit zaključek in poskrbi za definiran pogled. Z mehko teksturo svinčnik zlahka drsi ob liniji trepalnic za preprost in natančen nanos.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Gladka mina: Z mehko teksturo zlahka drsi ob liniji trepalnic.
  • Negovalna formula: Vsebuje jojobino olje in olje mangovih jedrc za prijeten občutek pri nanašanju.
  • Visoka prekrivnost: Zagotavlja intenziven barvni rezultat za natančne linije na premični veki in notranjem robu očesa.
  • Dolgotrajna obstojnost: Zagotavlja zanesljivo obstojnost do 8 ur.

Št. izd.: MUE-600-90-0005-NEU
Vsebina: 200 ml
EAN: 2200308937024
Št.-Proizvajalca: 600-90-0005 NEU
Blagovne znamke: Terra Naturi
Tip las: krhki lasje, barvani lasje, vsi tipi las
Uporaba: Enakomerno vmasirajte v vlažne lase, pustite delovati nekaj časa in temeljito sperite.
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Sodium Chloride, Citric Acid, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Parfum, Potassium Sorbate, Glycerin, Sodium Phytate, Glucosyl Hesperidin, Melissa Officinalis Leaf Extract, Hordeum Distichon (Barley) Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Extract, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Nemčija, www.dreibio.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Terra Naturi COLOR & GLANZ balzam