Terra Naturi CLEAR matirni fluid, 30 ml

Matirna dnevna nega za žametno mehak občutek na koži

Novosti!

€ 3,99

(€ 133,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za kožo, nagnjeno k nepravilnostim
  • formula brez olj in matirni učinek
  • z vrbovim lubjem in glino

Pogosto naročeno skupaj z Terra Naturi EXPERT CARE fito-peptidni serum, 30 ml

Terra Naturi CLEAR matirni fluid, 30 ml € 3,99 (€ 133,00 / l)
Terra Naturi EXPERT CARE fito-peptidni serum, 30 ml € 3,89 (€ 129,67 / l)
Skupna cena: € 7,88
Opis

Intensive Care nega za ustnice znamke Terra Naturi je bila posebej razvita za potrebe zelo suhih ustnic. Bogata formula podpira nežen občutek na ustnicah in jim daje negovan videz.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za zelo suhe ustnice: Nudi ciljno nego za občutno mehke ustnice.
  • Bogata formula: Vsebuje 15 % bio karitejevega masla, bio arganovo olje ter dragocena olja in voske.
  • Kremasta tekstura: Omogoča preprost nanos in pusti prijetno mehak občutek.

Št. izd.: MUE-490543
Vsebina: 30 ml
EAN: 2200307734860
Št.-Proizvajalca: 490543
Blagovne znamke: Terra Naturi
Tip kože: za vsak tip kože, mešana koža, nečista koža
Uporaba: Zjutraj nanesite na očiščeno kožo obraza in nežno vmasirajte.
Sestavine (INCI)

Caolin Clay, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Diatomaceous Earth, Bisabolol, Xanthan Gum, Levulinic Acid, Gellan Gum, Parfum[1], Sodium Levulinate, Sodium Hydroxyde, Linalool[1], Geraniol[1], Benzyl Alcohol[1]

  1. iz naravnih eteričnih olj
Pravne informacije
Proizvajalec: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemčija, www.femia.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Terra Naturi CLEAR matirni fluid