syoss Suhi šampon proti hitremu mastenju las, 200 ml

Takojšnja svežina in bolj negovan videz las brez izpiranja

Novosti!

€ 7,49

(€ 37,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za lase, ki se hitro mastijo
  • prekrije masten videz korenin in osveži
  • z vitaminskim kompleksom in brez silikonov

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

syoss Suhi šampon proti hitremu mastenju las, 200 ml € 7,49 (€ 37,45 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 23,28
Opis

Suhi šampon Anti-Nachfett-Effekt znamke syoss poskrbi za takojšnjo svežino in hitro prekrije masten videz las pri koreninah. Njegova formula brez silikonov podpira močnejši videz las.

Vse prednosti na kratko:

  • Takojšnja svežina: zanesljivo prekrije masten videz las pri koreninah.
  • Močnejši videz las: formula z vitaminskim kompleksom iz pantenola in niacinamida.
  • Brez ostankov: po krtačenju ne pušča vidnih sledi.
  • Brez silikonov: neguje lase, ne da bi jih obtežil.

Navodilo za uporabo: Pred uporabo dobro pretresite. Z razdalje 20 cm v kratkih razprških nanesite na suhe lase pri koreninah, temeljito vmasirajte in dobro skrtačite.


Št. izd.: MUE-2987955
Vsebina: 200 ml
EAN: 5410091775353
Št.-Proizvajalca: 2987955
Blagovne znamke: syoss
Uporaba: Nanesite suhi šampon na korenine las. Po cca. 2 minutah delovanja vmasirajte. Nato pa lase skrtačite in oblikujte po želji.
Pravne informacije
Proizvajalec: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Avstrija, www.henkel.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek syoss Suhi šampon proti hitremu mastenju las