SWISS-O-PAR Styling Wax Kokos, 100 ml

Prilagodljivo oblikovanje las z naravnim sijajem in strukturo

Novosti!

€ 3,99

(€ 39,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • eksotičen vonj kokosa in kokosovo olje
  • obstojnost in sijaj brez zlepljanja

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

SWISS-O-PAR Styling Wax Kokos, 100 ml € 3,99 (€ 39,90 / l)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml € 12,99 (€ 86,60 / l)
Skupna cena: € 16,98
Opis

Styling Wax Kokos znamke SWISS-O-PAR je vosek za lase za vse tipe las, ki pričeski daje obstojnost, strukturo in sijaj, ne da bi lase zlepil. Formula z negovalnim kokosovim oljem poskrbi za prijetno mehke lase in pušča eksotičen vonj kokosa.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Zanesljivo utrjevanje: Lasem daje strukturo in obstojnost s sijajem, ne da bi jih zlepila.
  • Negovalna formula: Vsebuje kokosovo olje za mehke lase in ne vsebuje silikonov.
  • Preprosta uporaba: Zlahka se razporedi po suhih laseh in se enostavno izpere.
  • Prijeten vonj: Navduši z eksotičnim vonjem kokosa.

Št. izd.: MUE-6449
Vsebina: 100 ml
EAN: 4104260064492
Št.-Proizvajalca: 6449
Blagovne znamke: SWISS-O-PAR
Tip las: vsi tipi las
Uporaba: Majhno količino nanesite v dlani in vtrite v lase.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek SWISS-O-PAR Styling Wax Kokos