SWISS-O-PAR Styling Milk Kokos, 150 ml

Izjemno močna obstojnost in preprosto oblikovanje za vsak dan

Novosti!

€ 3,99

(€ 26,60 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi od 5. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 6. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • eksotičen vonj kokosa
  • izjemno močna obstojnost in veganska formula

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Curl Defining Gel, 150 ml

SWISS-O-PAR Styling Milk Kokos, 150 ml € 3,99 (€ 26,60 / l)
Bali Care BALI CURLS Curl Defining Gel, 150 ml € 12,99 (€ 86,60 / l)
Skupna cena: € 16,98
Opis

Styling Milk Kokos znamke SWISS-O-PAR je krema za lase za vse tipe las, primerna za vsakodnevno oblikovanje. Poskrbi za negovan videz in omogoča enostavno oblikovanje pričeske.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Močno utrjevanje: Nudi ekstra močno utrjevanje za različne pričeske.
  • Prijeten vonj: V laseh pušča eksotičen vonj kokosa.
  • Veganska formula: Primerna za vsakodnevno uporabo pri vseh tipih las.
  • Preprosto izčesavanje: Zlahka se in brez ostankov izčeše iz las.

Navodilo za uporabo: Ciljno nanesite na suhe ali z brisačo osušene lase in jih nato pustite, da se posušijo na zraku, ali jih posušite s sušilnikom.


Št. izd.: MUE-6451
Vsebina: 150 ml
EAN: 4104260064515
Št.-Proizvajalca: 6451
Blagovne znamke: SWISS-O-PAR
Tip las: vsi tipi las
Uporaba: Majhno količino nanesite v dlani in vtrite v lase.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek SWISS-O-PAR Styling Milk Kokos

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder