SWISS-O-PAR Negovalni šampon z oljem čajevca, 250 ml

Poživljajoče umivanje las in zmanjšanje mastnega videza

Novosti!

€ 3,99

(€ 15,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za mastne lase in lasišče, nagnjeno k prhljaju
  • z avstralskim čajevčevim oljem
  • nega in zaščita lasišča

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

SWISS-O-PAR Negovalni šampon z oljem čajevca, 250 ml € 3,99 (€ 15,96 / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 13,99 (€ 55,96 / l)
Skupna cena: € 17,98
Opis

Negovalni šampon z oljem čajevca znamke SWISS-O-PAR je tekoči šampon za nego mastnih las in las, nagnjenih k prhljaju. Formula z avstralskim oljem čajevca in rastlinskimi izvlečki pomaga zmanjšati masten videz ter lasem daje svež in negovan videz.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za mastne lase: Posebej primeren za mastne lase in lase, nagnjene k prhljaju.
  • Ciljna nega lasišča: Neguje lasišče in pomaga zmanjšati izločanje maščobe.
  • Dragocene rastlinske sestavine: Vsebuje avstralsko olje čajevca in izbrane rastlinske izvlečke.
  • Negovan videz: Lasem daje svež občutek in negovan videz.

Navodilo za uporabo: Šampon spenite v laseh, jih umijte in temeljito sperite. Po želji ga lahko pri drugem umivanju pustite delovati tri minute.


Št. izd.: MUE-7650
Vsebina: 250 ml
EAN: 4104260076501
Št.-Proizvajalca: 7650
Blagovne znamke: SWISS-O-PAR
Tip las: mastni lasje, lasje s prhljajem
Uporaba: Šampon vmasirajte v vlažne lase in nato temeljito sperite.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek SWISS-O-PAR Negovalni šampon z oljem čajevca