SWISS-O-PAR Blazinica za nego las z arganovim oljem, 25 ml

Bogata negovalna kura za svilnat sijaj in boljše razčesavanje

Novosti!

€ 0,99

(€ 39,60 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 25 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za suhe in obremenjene lase
  • z arganovim oljem in provitaminom B3
  • za mehak občutek las in lažje razčesavanje

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

SWISS-O-PAR Blazinica za nego las z arganovim oljem, 25 ml € 0,99 (€ 39,60 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 16,78
Opis

Blazinica za nego las z arganovim oljem znamke SWISS-O-PAR je bogata nega za suhe, obremenjene in puste lase. Lasem daje negovan videz in svilnat občutek.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Ciljna nega: Posebej prilagojena suhim, obremenjenim in pustim lasem.
  • Dragocene sestavine: Formula z arganovim oljem in provitaminom B3.
  • Mehak občutek las: Podpira razčesljivost in poskrbi za opazno mehke lase.

Navodilo za uporabo: Uporabite po umivanju las, pustite delovati približno eno do dve minuti in sperite z mlačno vodo.


Št. izd.: MUE-6090
Vsebina: 25 ml
EAN: 42071389
Št.-Proizvajalca: 6090
Blagovne znamke: SWISS-O-PAR
Tip las: lasje brez sijaja, poškodovani lasje, suhi lasje
Uporaba: Masko previdno vtrite v vlažne lase. Po nekaj minutah delovanja masko temeljito sperete z vodo.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek SWISS-O-PAR Blazinica za nego las z arganovim oljem