Stay Well Vitamin C+B3 Emulsion Cream, 50 ml

Ciljna nega za vsakodnevno jutranjo in večerno uporabo

Novosti!

€ 19,99

(€ 399,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z zrnci vitamina C in niacinamidom
  • lahka tekstura, ki se hitro vpije

Pogosto naročeno skupaj z Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml

Stay Well Vitamin C+B3 Emulsion Cream, 50 ml € 19,99 (€ 399,80 / l)
Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml € 12,99 (€ 433,00 / l)
Skupna cena: € 32,98
Opis

Vitamin C+B3 Emulsion Cream znamke Stay Well je nega obraza za vse tipe kože, primerna za vsakodnevno uporabo zjutraj in zvečer.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Kroglice vitamina C: Formula ob nanosu na kožo ciljno sprošča vitamin C.
  • Sestavine: Vsebuje niacinamid (vitamin B3), vitamin C in izvleček plodov rakitovca.
  • Prijetna tekstura: Lahka tekstura se popolnoma vpije, ne da bi puščala film.
  • Veganska formula: Veganska sestava, ki ni testirana na živalih.

Št. izd.: MUE-11851
Vsebina: 50 ml
EAN: 4745090047615
Št.-Proizvajalca: 11851
Blagovne znamke: Stay Well
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Zjutraj in zvečer nanesite na čisto, suho kožo in nežno vmasirajte.
Sestavine (INCI)

Aqua, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Niacinamide, 1.2-Hexanediol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Glucoside, Cetyl Alcohol, Mannitol, Sorbitan Olivate, Glyceryl Stearate, Microcrystalline Cellulose, Cetearylalcohol, Stearyl Alcohol, Carbomer, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Tromethamine, Polyisobutene, Coptis Japonica Root Extract, Zea Mays Starch, Ethylhexylglycerin, Hippophae Rhamnoides (Sanddorn) Fruit Extract, Myristyl Alcohol, Synthetic Fluorphlogopite, Lauryl Alcohol, Disodium Edta, Sorbitan Oleate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Citrus Bergamia Fruit Oil, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Lecithin, CI 77492, Ethylcellulose, Ascorbic Acid, Malpighia Punicifolia (Acerola) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Linalool, Limonene

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well Vitamin C+B3 Emulsion Cream