Stay Well Vitamin C+B3 Cleanser, 130 ml

Temeljito čiščenje obraza in svež občutek na koži

Novosti!

€ 13,99

(€ 107,62 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 130 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z vitaminom C in niacinamidom
  • temeljito in nežno čiščenje

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Stay Well Vitamin C+B3 Cleanser, 130 ml € 13,99 (€ 107,62 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 18,48
Opis

Vitamin C+B3 Cleanser znamke Stay Well je gel za čiščenje za vse tipe kože, ki obraz temeljito, a nežno očisti in poskrbi za svež občutek kože.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Temeljito čiščenje: Ustvari bogato peno in kožo očisti nečistoč.
  • Izbrane sestavine: Vsebuje vitamin C (askorbinsko kislino), niacinamid (vitamin B3) ter izvlečke rakitovca, papaje, camu-camu in acerole.
  • Nežna formula: Odlikuje jo veganska sestava, ki ni testirana na živalih, s koži prijazno pH-vrednostjo 5,5.

Št. izd.: MUE-11493
Vsebina: 130 ml
EAN: 4745090047530
Št.-Proizvajalca: 11493
Blagovne znamke: Stay Well
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Nanesite na vlažno kožo obraza in nežno razmažite. Nato temeljito sperite z vodo.
Sestavine (INCI)

Aqua, Potassium Laureth Phosphate, Coco-Betaine, Sodium Cocoyl Isethionate, Myrciaria Dubia (Camu Camu) Fruit Extract, Sodium Chloride, Propandiol, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Citric Acid, Coconut Acid, Glycerin, Sodium Isethionate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, 1.2-Hexanediol, Citrus Bergamia Fruit Oil, Ethylhexylglycerin, Hippophae Rhamnoides (Sanddorn) Fruit Extract, Sodium Citrate, Niacinamide, Malpighia Punicifolia (Acerola) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Ascorbic Acid

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well Vitamin C+B3 Cleanser

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder