Stay Well Vegan Tea Tree Cream, 50 ml

Uravnotežen občutek na koži in nega vašega obraza

Novosti!

€ 18,99

(€ 379,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za kožo, nagnjeno k nepravilnostim
  • s čajevčevim oljem
  • lahka tekstura, ki se hitro vpije

Pogosto naročeno skupaj z L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ nočna krema, 50 ml

Stay Well Vegan Tea Tree Cream, 50 ml € 18,99 (€ 379,80 / l)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ nočna krema, 50 ml € 7,49 (€ 149,80 / l)
Skupna cena: € 26,48
Opis

Vegan Tea Tree Cream znamke Stay Well je dnevna nega za kožo, nagnjeno k nepravilnostim, ki podpira uravnotežen občutek kože. Kremasta tekstura se zlahka razporedi po obrazu in se hitro vpije.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za kožo, nagnjeno k nepravilnostim: Posebej prilagojena potrebam kože, nagnjene k nepravilnostim.
  • Čistilna formula: Vsebuje olje čajevca ter izvlečke bambusa, rožmarina in sivke.
  • Enakomeren videz kože: Podpira enakomeren videz kože in ji daje prijeten občutek.
  • Veganska formula: Izdelana z vegansko sestavo, ki ni testirana na živalih.

Št. izd.: MUE-11833
Vsebina: 50 ml
EAN: 4745090045796
Št.-Proizvajalca: 11833
Blagovne znamke: Stay Well
Uporaba: Zjutraj nanesite na očiščeno kožo obraza in nežno vmasirajte.
Sestavine (INCI)

Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Trimethicone, Phenyl Trimethicone, 1.2-Hexanediol, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Glucoside, Sorbitan Olivate, Sodium Polyacrylate, Ethylhexyl Stearate, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Limonene[1], Carbomer, Tromethamine, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Trideceth-6, Disodium Edta, Phyllostachys Nigra Leaf Extract, Bambusa Vulgaris (Bamboo) Water, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Mentha Piperita Leaf Extract, Monarda Didyma Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Freesia Refracta Extract

  1. sestavina naravnih olj

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well Vegan Tea Tree Cream