Stay Well Vegan Tea Tree Cleanser, 130 ml

Blago čiščenje obraza in odstranjevanje ostankov ličil

Novosti!

€ 12,99

(€ 99,92 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 130 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vsakodnevno nego obraza
  • z oljem čajevca in rastlinskimi izvlečki
  • bogata pena s pH-vrednostjo 5,5

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Stay Well Vegan Tea Tree Cleanser, 130 ml € 12,99 (€ 99,92 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 17,48
Opis

Vegan Tea Tree Cleanser znamke Stay Well je blaga čistilna pena za vsakodnevno nego obraza. Kožo nežno očisti ostankov ličil in odvečnega sebuma.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Temeljito čiščenje: Kožo zanesljivo očisti ostankov ličil.
  • Izbrana formula: Vsebuje olje čajevca ter izvlečke bambusa, rožmarina, sivke, poprove mete, monarde in kamilice.
  • Nežno do kože: pH-vrednost 5,5 in bogata pena omogočata nežno uporabo.

Št. izd.: MUE-11474
Vsebina: 130 ml
EAN: 4745090045772
Št.-Proizvajalca: 11474
Blagovne znamke: Stay Well
Uporaba: Nanesite na vlažno kožo obraza in nežno razmažite. Nato temeljito sperite z vodo.
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Coconut Acid, Potassium Cocoate, Butylene Glycol, Potassium Cocoyl Glycinate, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Limonene[1], Phyllostachys Nigra Leaf Extract, Bambusa Vulgaris (Bamboo) Water, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Mentha Piperita Leaf Extract, Monarda Didyma Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Freesia Refracta Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Citric Acid, Sodium Chloride, Disodium Edta, 1.2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin

  1. sestavina naravnih olj

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well Vegan Tea Tree Cleanser

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder