Stay Well Triple Hyaluronic Acid Cleanser, 130 ml

Nežno čiščenje obraza in prijeten občutek na koži

Novosti!

€ 13,99

(€ 107,62 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 130 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vsakodnevno čiščenje obraza
  • s trojno hialuronsko kislino
  • podpira naravno zaščitno funkcijo kože

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Stay Well Triple Hyaluronic Acid Cleanser, 130 ml € 13,99 (€ 107,62 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 18,48
Opis

Triple Hyaluronic Acid Cleanser znamke Stay Well je nežna čistilna pena za obraz, ki kožo nežno očisti umazanije in nečistoč. Formula s tremi vrstami hialuronske kisline pušča prijeten občutek na koži.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Tri vrste hialuronske kisline: Formula vsebuje kombinacijo treh vrst hialuronske kisline.
  • Podpira kožno bariero: pH-vrednost 5,5 podpira naravni zaščitni kisli plašč kože.
  • Kremasta tekstura: Med uporabo se spremeni v bogato peno.
  • Z izvlečkom bombaževih semen: Dopolnjuje nežno sestavo za čiščenje obraza.
  • Veganska formula: Izdelana z vegansko sestavo.

Št. izd.: MUE-11492
Vsebina: 130 ml
EAN: 4745090047523
Št.-Proizvajalca: 11492
Blagovne znamke: Stay Well
Uporaba: Nanesite na vlažno kožo obraza in nežno razmažite. Nato temeljito sperite z vodo.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well Triple Hyaluronic Acid Cleanser