Stay Well Deep Cleansing Bubble Mask – CHARCOAL, 20 g

Preprosto čiščenje por in nega vašega obraza

Novosti!

€ 4,59

(€ 229,50 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 20 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z ogljem v prahu in izvlečkom rakitovca
  • čiščenje por s kisikovimi mehurčki

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA Bye Bye Dry Skin kremna maska z medom, 15 ml

Stay Well Deep Cleansing Bubble Mask – CHARCOAL, 20 g € 4,59 (€ 229,50 / kg)
NIVEA Bye Bye Dry Skin kremna maska z medom, 15 ml € 2,29 (€ 152,67 / l)
Skupna cena: € 6,88
Opis

Deep Cleansing Bubble Mask – CHARCOAL znamke Stay Well je maska iz tkanine za vse tipe kože, razvita za čiščenje por. Po nanosu nastanejo drobni kisikovi mehurčki, ki pomagajo odstraniti odvečni sebum in nečistoče.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za vse tipe kože: Primerna za uporabo pri vseh tipih kože.
  • Čiščenje por: Čisti pore s pomočjo kisikovih mehurčkov in oglja v prahu.
  • Izbrane sestavine: Vsebuje izvleček plodov rakitovca.
  • Premišljena formula: Veganska sestava brez testiranja na živalih.

Navodilo za uporabo: Nanesite na suh obraz, pustite delovati 10 do 15 minut in nato sperite z mlačno vodo.


Št. izd.: MUE-12058
Vsebina: 20 g
EAN: 4745090048438
Št.-Proizvajalca: 12058
Blagovne znamke: Stay Well
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Masko za obraz v robčku položite na očiščen obraz. Po 10 do 15 minutah delovanja masko odstranite z obraza in v kožo nežno vmasirate ostanke maske, dokler se popolnoma ne vpijejo. Nato nanesite želeno kremo za obraz.
Sestavine (INCI)

Aqua, Disiloxane, Glycerin, Methylpropanediol, Potassium Cocoyl Glycinate, Acrylates Copolymer, Potassium Cocoate, Sodium Cocoyl Apple Amino Acids, Charcoal Powder, Hippophae Rhamnoides (Sanddorn) Fruit Extract, Illicium Verum Fruit Extract, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Xanthan Gum, Hydroxyacetophenone, 1.2-Hexanediol, Disodium Edta, Sodium Benzoate, Hexylene Glycol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, Tromethamine, Parfum, CI 77891 (Titanium Dioxid), CI 77499 (Iron Oxide Black)

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well Deep Cleansing Bubble Mask – CHARCOAL

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder