Stay Well Aloe Essence Sun Cream SPF50+ Waterproof, 70 ml

Zanesljiva zaščita pred soncem za obraz in telo

Novosti!

€ 15,99

(€ 228,43 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 70 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z ZF 50+ in izvlečkom aloe vere
  • vodoodporno in se hitro vpije

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Stay Well Aloe Essence Sun Cream SPF50+ Waterproof, 70 ml € 15,99 (€ 228,43 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 31,78
Opis

Aloe Essence Sun Cream SPF50+ Waterproof znamke Stay Well zagotavlja zaščito pred soncem za obraz in telo pri vseh tipih kože. Formula z izvlečkom aloe vere se zlahka razporedi in na koži pušča prijeten občutek.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za vse tipe kože: Zagotavlja zanesljivo zaščito pred soncem za obraz in telo.
  • Visoka zaščita: Z zaščitnim faktorjem SPF 50+ in vodoodporno formulo.
  • Prijetna tekstura: Zlahka se razporedi, hitro vpije in vsebuje izvleček aloe vere.

Št. izd.: MUE-STA0136
Vsebina: 70 ml
EAN: 4745091448725
Št.-Proizvajalca: STA0136
Blagovne znamke: Stay Well
Tip kože: za vsak tip kože
Sestavine (INCI)

Aqua, Diisobutyl Adipate, Butyloctyl Salicylate, Propandiol, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Niacinamide, Ethylhexyl Methoxycrylene, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, 1.2-Hexanediol, Ethylhexyl Oleate, Dimethyl Capramide, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Caprylyl Glycol, Sodium Acrylates Copolymer, Polyglyceryl 4 Oleate, Xanthan Gum, Disodium Edta, Parfum, Adenosine, Laminaria Japonica Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Viola Mandshurica Flower Extract, Dioscorea Japonica Root Extract, Glycerin

Zaščita pred soncem - uporaba in pomembne informacije

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well Aloe Essence Sun Cream SPF50+ Waterproof