Stay Well 98% Aloe Soothing Gel, 250 ml

Prijetna nega telesa in obraza za vsak dan

Novosti!

€ 6,99

(€ 27,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • lahka gelna tekstura
  • z 98 % aloe vere in centelo

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA MEN Body Lotion, 250 ml

Stay Well 98% Aloe Soothing Gel, 250 ml € 6,99 (€ 27,96 / l)
NIVEA MEN Body Lotion, 250 ml € 4,99 (€ 19,96 / l)
Skupna cena: € 11,98
Opis

98% Aloe Soothing Gel znamke Stay Well je gel za telo za vse tipe kože, primeren tudi za uporabo na obrazu. Lahka gelna tekstura se prijetno nanaša in na vaši koži pušča prijeten občutek.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za vse tipe kože: Primeren za vse tipe kože in uporabo na obrazu.
  • 98 % aloe vere: Vsebuje vodo in sok iz listov aloe vere.
  • Izbrana formula z izvlečki: Temelji na formuli s Centella Asiatica (tigrova trava) in izvlečkom črnega ovsa.
  • Lahka gelna tekstura: Prijetno se nanaša in zagotavlja prijeten občutek na koži.
  • Vsakodnevna uporaba: Optimalno primeren za vašo vsakodnevno negovalno rutino.

Št. izd.: MUE-STA0125
Vsebina: 250 ml
EAN: 4745091443591
Št.-Proizvajalca: STA0125
Blagovne znamke: Stay Well
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Vmasirajte v čisto, suho kožo in pustite, da se vpije.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well 98% Aloe Soothing Gel