Splend'Or Balzam za lase Hydra Boost, 300 ml

Hranilni balzam za lase s hialuronsko kislino

€ 1,60 € 1,69 -5%

(€ 5,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 300 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za suhe lase
  • s pantenolom in izvlečkom maline
  • intenzivna nega

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml

Splend'Or Balzam za lase Hydra Boost, 300 ml € 1,60 (€ 5,33 / l)
Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml € 13,99 (€ 55,96 / l)
Skupna cena: € 15,59
Opis

Balzam Hydra Boost znamke Splend'Or neguje suhe lase s hialuronsko kislino, pantenolom in izvlečki maline, jasmina in vijolice. Lasje so intenzivno nahranjeni in takoj postanejo čudovito mehki ter lažji za česanje.

Št. izd.: XEC-MIR-178040
Vsebina: 300 ml
EAN: 8003510037186
Št.-Proizvajalca: 178040
Blagovne znamke: Splend'Or
Tip las: suhi lasje
Lastnosti izdelka: vegansko
Uporaba: Enakomerno vmasirajte v vlažne lase, pustite delovati nekaj časa in temeljito sperite.
Sestavine (INCI)

Aqua, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Jasminum Officinale Flower/Leaf Extract, Viola Odorata Extract - Viola Odorata Flower/Leaf Extract, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Cetrimoniumchlorid, Beheneth-25, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Propylene Glycol, Triethylene Glycol, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Citric Acid, Parfum, Hexyl Cinnamal, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinon

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Mirato S.p.a., Strada Provinciale Est Sesia SNC, 28064, Landiona (NO), Italija, filippo.donati@mirato.it, www.clinians.it

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Splend'Or Balzam za lase Hydra Boost

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder