Skinable Pure Hydration krema, 50 ml

Uravnoteženo vlaženje in mehak občutek na koži

Novosti!

€ 7,99

(€ 159,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za obraz
  • z NMF in lipidnim kompleksom
  • brez parfumov in etanola

Pogosto naročeno skupaj z Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml

Skinable Pure Hydration krema, 50 ml € 7,99 (€ 159,80 / l)
Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml € 12,99 (€ 433,00 / l)
Skupna cena: € 20,98
Opis

Krema Pure Hydration znamke Skinable je 24h nega obraza, ki zagotavlja uravnoteženo vlaženje. Podpira negovan in gladek občutek kože ter se zlahka nanaša.

Vse prednosti na kratko:

  • Negovalna formula: formula z 2,5 % NMF kompleksa, 9 % lipidnega kompleksa in 3 % vlažilnega kompleksa iz alg in amilopektina.
  • Dodatne sestavine: vsebuje pantenol in glicerin za mehak občutek kože.
  • Minimalistična formula: brez parfumov in brez dodanega etanola.
  • Ciljna nega: lahko pomaga ublažiti občutek zategovanja in videz drobnih linij zaradi suhosti.

Št. izd.: MUE-490913
Vsebina: 50 ml
EAN: 4053776032146
Št.-Proizvajalca: 490913
Blagovne znamke: Skinable
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Zjutraj in zvečer nanesite na čisto, suho kožo in nežno vmasirajte.
Pravne informacije
Proizvajalec: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemčija, www.femia.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Skinable Pure Hydration krema

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder