Skinable Power Peptide krema, 50 ml

Mehak občutek na koži in negovan videz

Novosti!

€ 7,99

(€ 159,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • s kompleksom peptidov in skvalanom
  • brez parfumov in mikroplastike

Pogosto naročeno skupaj z Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml

Skinable Power Peptide krema, 50 ml € 7,99 (€ 159,80 / l)
Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml € 12,99 (€ 433,00 / l)
Skupna cena: € 20,98
Opis

Krema Power Peptide znamke Skinable je 24h nega za vse tipe kože, ki poskrbi za gladek občutek in negovan videz kože.

Vse prednosti na kratko:

  • Za vse tipe kože: primerna za nego vseh tipov kože.
  • Negovalna formula: vsebuje 3 % kompleksa peptidov, 3 % skvalana, 4,6 % glicerina in pantenol.
  • Brez dodatkov: formula brez parfumov, barvil in mikroplastike.
  • Veganska formula: z vegansko sestavo.

Navodilo za uporabo: Zjutraj in zvečer po čiščenju nanesite ter nežno vmasirajte.


Št. izd.: MUE-490387
Vsebina: 50 ml
EAN: 2200303781554
Št.-Proizvajalca: 490387
Blagovne znamke: Skinable
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Zjutraj in zvečer nanesite na čisto, suho kožo in nežno vmasirajte.
Pravne informacije
Proizvajalec: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemčija, www.femia.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Skinable Power Peptide krema

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder