SensiDent Zobna pasta "Čarobnost samoroga", 75 ml

Nežno čiščenje zob in zaščita pred kariesom za otroke

Novosti!

€ 1,39

(€ 18,53 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za otroke od 6. leta dalje
  • s sadnim okusom jagode
  • z natrijevim fluoridom in vegansko formulo

Pogosto naročeno skupaj z Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml

SensiDent Zobna pasta "Čarobnost samoroga", 75 ml € 1,39 (€ 18,53 / l)
Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml € 7,49 (€ 99,87 / l)
Skupna cena: € 8,88
Opis

Zobna pasta Einhorn Zauber znamke SensiDent nežno in temeljito čisti zobe otrok od 6. leta dalje ter poskrbi za svež občutek v ustih.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za otroke od 6. leta dalje: Posebej primerna za uporabo pri otrocih od 6. leta dalje.
  • Sadni okus: Navduši s prijetnim okusom jagode.
  • Zaščita pred kariesom: Formula z natrijevim fluoridom za zaščito pred sladkornimi kislinami in kariesom.
  • Veganska formula: Izdelana kot veganska formula brez mikroplastike.
  • Otrokom prilagojen dizajn: Na voljo v tubi z motivom samoroga.

Št. izd.: MUE-10045681
Vsebina: 75 ml
EAN: 4053776019017
Št.-Proizvajalca: 10045681
Blagovne znamke: SensiDent

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek SensiDent Zobna pasta "Čarobnost samoroga"