Schwarzkopf got2b Super Glue Styling Gel, 150 ml

Obstojnost brez lepljenja

€ 5,68 € 6,39 -11%

(€ 37,87 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne sreda, 14. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse vrste las
  • izjemno močna obstojnost
  • za uporabo na vlažnih in suhih laseh
  • odstranjuje se s šamponom

Pogosto naročeno skupaj z Schwarzkopf GLISS Liquid Silk šampon, 250 ml

Schwarzkopf got2b Super Glue Styling Gel, 150 ml € 5,68 (€ 37,87 / l)
Schwarzkopf GLISS Liquid Silk šampon, 250 ml € 3,14 (€ 12,56 / l)
Skupna cena: € 8,82
Opis

Za očarljivo, spektakularno in ekstremno pričesko. To super lepilo za lase obljublja maksimalno obstojnost. Ko se izdelek posuši, tudi najbolj ekstremne frizure ostanejo na mestu, dokler si las ponovno ne umijete s šamponom. Izdelek ima prijetno in nelepljivo teksturo.

Nasvet: Super lepilo se najbolje obnese na vlažnih laseh, lahko pa ga uporabite tudi na suhih. Vaša pričeska dobi še več stabilnosti, če jo na koncu zapečatite še z lakom za lase.

Št. izd.: MUE-2SUG2
Vsebina: 150 ml
EAN: 4015100800067
Št.-Proizvajalca: 2SUG2
Blagovne znamke: Schwarzkopf
Linije izdelkov: got2b
Tip las: vsi tipi las
Lastnosti izdelka: vegansko
Uporaba: Majhno količino nanesite v dlani in vtrite v lase.
Sestavine (INCI)

Aqua, Hydroxypropyl Starch, Acrylates/Steareth-20 Methacrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Caprylyl Glycol, Glycerin, Parfum, Sodium Hydroxyde, Propylene Glycol, Panthenol, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Limonene

Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Nemčija, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Schwarzkopf got2b Super Glue Styling Gel

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder