Schwarzkopf got2b Spiking Wax Glue, 75 ml

Lepilo za individualno oblikovanje pričesk

€ 6,29 € 6,99 -10%

(€ 83,87 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 ml

Na zalogi od 19. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 20. oktober

Lastnosti in prednosti

  • ekstremna obstojnost
  • za vse tipe las
  • za dvignjene pričeske

Pogosto naročeno skupaj z Schwarzkopf GLISS Liquid Silk šampon, 250 ml

Schwarzkopf got2b Spiking Wax Glue, 75 ml € 6,29 (€ 83,87 / l)
Schwarzkopf GLISS Liquid Silk šampon, 250 ml € 3,14 (€ 12,56 / l)
Skupna cena: € 9,43
Opis

Iščete popoln izdelek za ustvarjanje ekstremnega stila pričeske ali irokeze? Potem je ta got2b vosek za lase idealen za vas! Ohranja pričesko v želeni obliki in hkrati omogoča prilagoditve. Za maksimalno obstojnost!

Št. izd.: MUE-2KSW2
Vsebina: 75 ml
EAN: 4015100800548
Št.-Proizvajalca: 2KSW2
Blagovne znamke: Schwarzkopf
Linije izdelkov: got2b
Tip las: vsi tipi las
Lastnosti izdelka: vegansko
Uporaba: Majhno količino nanesite v dlani in vtrite v lase.
Sestavine (INCI)

Aqua, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Vp/Va Copolymer, Glycerin, Stearic Acid, Palmitic Acid, Oryza Sativa (Rice) Bran Cera, Steareth-21, Steareth 2, Hydrogenated Coconut Oil, Ozokerite, Dimethicone, Ppg-5-Ceteth-20, Cetyl Ethylhexanoate, Phenoxyethanol, Hydrogenated Vegetable Oil, Hydroxystearic Acid, Parfum, Stearyl Stearate, Aminomethyl Propanol, Caprylyl Glycol, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Benzyl Alcohol, Limonene, Amyl Cinnamal, Geraniol, Mentha Piperita Leaf Extract

Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Nemčija, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Schwarzkopf got2b Spiking Wax Glue