Savoderm med pH5 losjon za telo za občutljivo kožo, 400 ml

Intenzivno vlaženje in zaščita kože

Novosti!

€ 7,49

(€ 18,73 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 400 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • z bisabololom, mlečnimi proteini in mandljevim oljem
  • vlaži in pomaga zaščititi kožo

Pogosto naročeno skupaj z Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml

Savoderm med pH5 losjon za telo za občutljivo kožo, 400 ml € 7,49 (€ 18,73 / l)
Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / l)
Skupna cena: € 10,68
Opis

med pH5 losjon za telo za občutljivo kožo znamke Savoderm je nega za občutljivo kožo, ki jo vlaži in ščiti.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za občutljivo kožo: Ščiti občutljivo kožo.
  • Dragocene sestavine: Formula z bisabololom, mlečnimi beljakovinami in mandljevim oljem.
  • Zaščita kože: Podpira naravni zaščitni plašč kože.
  • Vlažilna nega: Kožo vlaži.

Št. izd.: MUE-4534577
Vsebina: 400 ml
EAN: 9005356014078
Št.-Proizvajalca: 4534577
Blagovne znamke: Savoderm
Tip kože: občutljiva koža
Uporaba: Vmasirajte v čisto, suho kožo in pustite, da se vpije.
Pravne informacije
Proizvajalec: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Avstrija, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Savoderm med pH5 losjon za telo za občutljivo kožo