Savoderm med MEN Sensitive negovalni gel za prhanje, 300 ml

Intenzivna nega telesa in zanesljiva zaščita

Novosti!

€ 4,89

(€ 16,30 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 300 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo in suho moško kožo
  • pomaga zaščititi kožo
  • intenzivno neguje

Pogosto naročeno skupaj z Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml

Savoderm med MEN Sensitive negovalni gel za prhanje, 300 ml € 4,89 (€ 16,30 / l)
Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml € 10,99 (€ 27,48 / l)
Skupna cena: € 15,88
Opis

med MEN Sensitive negovalni gel za prhanje znamke Savoderm je posebej razvit za občutljivo in suho moško kožo. Kožo ščiti in ji zagotavlja intenzivno nego.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za moško kožo: Posebej prilagojen potrebam občutljive in suhe kože.
  • Zaščitna formula: Koži zagotavlja zanesljivo zaščito.
  • Intenzivna nega: Kožo temeljito in bogato neguje.

Št. izd.: MUE-4534610
Vsebina: 300 ml
EAN: 9005356021328
Št.-Proizvajalca: 4534610
Blagovne znamke: Savoderm
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Gel za prhanje iztisnite na dlani in spenite. Peno nato previdno nanesite na vlažno kožo in po miljenju temeljito sperite.
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide Mea, Parfum, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, C12-13 Alkyl Lactate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Lauroyl Glutamate, Benzoic Acid, Avena Sativa (Oat) Kernel Flour, Disodium Edta, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Caseinate, Dehydroacetic Acid, Propylene Glycol, Sodium Hydroxyde, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder

Pravne informacije
Proizvajalec: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Avstrija, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Savoderm med MEN Sensitive negovalni gel za prhanje