Savoderm 3-fach Aktiv šampon, 250 ml

Poživljajoče umivanje las in nežna nega lasišča

Novosti!

€ 6,79

(€ 27,16 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo lasišče
  • za manj opazen prhljaj
  • za lasišče in lase

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Savoderm 3-fach Aktiv šampon, 250 ml € 6,79 (€ 27,16 / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 13,99 (€ 55,96 / l)
Skupna cena: € 20,78
Opis

3-fach Aktiv šampon znamke Savoderm je tekoči šampon za občutljivo lasišče. Pomaga pri negi lasišča, nagnjenega k prhljaju, ter neguje lasišče in lase.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za občutljivo lasišče: Posebej prilagojen potrebam občutljivega lasišča.
  • Nega pri prhljaju: Podpira nego lasišča, nagnjenega k prhljaju.
  • Celovita nega: Pomaga ohranjati negovan videz lasišča in las.

Št. izd.: MUE-4534578
Vsebina: 250 ml
EAN: 9005356024411
Št.-Proizvajalca: 4534578
Blagovne znamke: Savoderm
Uporaba: Šampon vmasirajte v vlažne lase in nato temeljito sperite.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Savoderm 3-fach Aktiv šampon

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder