Proraso Milo za britje Sensitive, 150 ml

Nežno odstranjevanje brade in gladko drsenje rezila

Novosti!

€ 4,99

(€ 33,27 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • z izvlečkom ovsa in zelenega čaja
  • bogata pena za mokro britje

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml

Proraso Milo za britje Sensitive, 150 ml € 4,99 (€ 33,27 / l)
NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml € 6,39 (€ 85,20 / l)
Skupna cena: € 11,38
Opis

Milo za britje Sensitive znamke Proraso je posebej razvito za potrebe občutljive kože in jo optimalno pripravi na mokro britje. Kremasta tekstura se zlahka speni in zmehča dlake brade za nežno britje.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Občutljiva koža: Posebej prilagojena formula z izvlečkom ovsa in zelenega čaja.
  • Bogata pena: Kremasta tekstura se zlahka spremeni v gosto peno.
  • Nežno drsenje: Omogoča gladko drsenje britvice in po britju pusti prijeten občutek na koži.
  • Klasična uporaba: Praktičen lonček za uporabo s čopičem za britje.

Št. izd.: MUE-400621
Vsebina: 150 ml
EAN: 8004395001682
Št.-Proizvajalca: 400621
Blagovne znamke: Proraso
Tip kože: občutljiva koža
Uporaba: Kožo najprej navlažite z vodo. Nato nanesite majhno količino izdelka na kožo. Po britju temeljito sperite ostanke.
Sestavine (INCI)

Aqua, Stearic Acid, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Potassium Hydroxide, Glycerin, Sodium Hydroxyde, Lactic Acid, Parfum, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Camelia Sinensis Leaf Extract, Magnesium Aluminium Silicate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citrus Lemon Peel Oil, Limonene, Linalyl Acetate, Citral, Linalool, Hexyl Cinnamal, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Pinene, Geraniol, Citronellol

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Proraso Milo za britje Sensitive