PRIMAVERA Balzam za prhanje "Radost življenja", 200 ml

Nežno čistilni balzam za prhanje

Novosti!

€ 9,99

(€ 49,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • z eteričnimi olji
  • note limete in ingverja
  • nega kože z nevtralnim pH

Pogosto naročeno skupaj z PRIMAVERA Losjon za telo "Občutki sreče", 200 ml

PRIMAVERA Balzam za prhanje "Radost življenja", 200 ml € 9,99 (€ 49,95 / l)
PRIMAVERA Losjon za telo "Občutki sreče", 200 ml € 19,99 (€ 99,95 / l)
Skupna cena: € 29,98
Opis

Ta kremasti balzam za prhanje znamke PRIMAVERA nežno očisti vašo kožo in jo pusti žametno mehko. Poživljajoča dišava iz čistih eteričnih olj, kot so limeta, ingver in grenivka, bo v trenutku napolnila vašo kopalnico. Blaga formula je tudi pH nevtralna in izjemno prijazna do kože.

Št. izd.: XEC-PRIM-26631
Vsebina: 200 ml
EAN: 4086900266315
Št.-Proizvajalca: 26631
Blagovne znamke: PRIMAVERA
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Gel za prhanje iztisnite na dlani in spenite. Peno nato previdno nanesite na vlažno kožo in po miljenju temeljito sperite.
Sestavine (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Coco Glucoside, Decyl Glucoside, Pentylene Glycol, Parfum[2], Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Oil, Zinziber Officinalis Root Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Lemongrass Oil[1], Lactic Acid, Xanthan Gum, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Levulinic Acid, Glycerin, Sodium Levulinate, Carrageenan, Limonene[2], Citral[2], Linalool[2], Geraniol[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Camphor[2], Terpinolene[2], Terpineol[2], Geranyl Acetate[2]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. naravna sestavina eteričnih olj
Pravne informacije
Proizvajalec: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Nemčija, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PRIMAVERA Balzam za prhanje "Radost življenja"

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder