PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex 03. Bond Restore Lamellar Water, 150 ml

Lamelarna tehnologija za mehke in sijoče dolžine las

€ 9,30 € 9,79 -5%

(€ 62,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za poškodovane lase
  • tekoči lamelarni balzam
  • razčeše brez obtežitve

Pogosto naročeno skupaj z ziaja Šampon-keratin kozje mleko, 400 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex 03. Bond Restore Lamellar Water, 150 ml € 9,30 (€ 62,00 / l)
ziaja Šampon-keratin kozje mleko, 400 ml € 2,79 (€ 6,98 / l)
Skupna cena: € 12,09
Opis

Keratin Plex 03. Bond Restore Lamellar Water znamke PHYTORELAX LABORATORIES je tekoči balzam z lamelarno tehnologijo, namenjen poškodovanim lasem. Pomaga hitro zgladiti in razvozlati dolžine, obvladovati skodranost ter izboljšati videz las vse do konic, ne da bi jih obtežil. Lasje so videti mehki in sijoči.

Uporaba:

  • Pred uporabo dobro pretresite.
  • Enkrat tedensko po šamponiranju nanesite na dolžine in konice mokrih las.
  • Masirajte eno minuto in temeljito sperite.
  • Po potrebi nato uporabite balzam ali masko in lase posušite s sušilnikom.
  • Za tanke lase uporabite en odmerek po 15 ml, za goste lase pa dva odmerka oziroma 30 ml.

Opomba:
Med aktivacijo izdelka se lahko pojavi občutek toplote.

Št. izd.: HAR-6029622
Vsebina: 150 ml
EAN: 8030976029622
Št.-Proizvajalca: 6029622
Blagovne znamke: PHYTORELAX LABORATOIRES
Tip las: krhki lasje, puhasti / frizzasti lasje, poškodovani lasje
Brez: mineralnih olj
Uporaba: Enakomerno vmasirajte v vlažne lase, pustite delovati nekaj časa in temeljito sperite.
Sestavine (INCI)

Propylene, Alcohol Denat, Aqua, Myristyl Alcohol, Cetrimoniumchlorid, Hydrolyzed Keratin, Saccharomyces Lysate, Lactic Acid, Parfum, Benzyl Salicylate, Linalool, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate, Dehydroacetic Acid

Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italija, www.phytorelax.it

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex 03. Bond Restore Lamellar Water