PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex 01. Bond Restore Intensive Treatment, 150 ml

Za uporabo pred šamponiranjem ali po njem enkrat tedensko

€ 10,39

(€ 69,27 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za poškodovane lase
  • z EXTRACELL™ PLEX in keratinom
  • podpira izboljšan videz lasnih vlaken

Pogosto naročeno skupaj z ziaja Šampon-keratin kozje mleko, 400 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex 01. Bond Restore Intensive Treatment, 150 ml € 10,39 (€ 69,27 / l)
ziaja Šampon-keratin kozje mleko, 400 ml € 2,79 (€ 6,98 / l)
Skupna cena: € 13,18
Opis

Keratin Plex 01. Bond Restore Intensive Treatment znamke PHYTORELAX LABORATORIES je namenjen poškodovanim lasem, tudi zaradi barvanja in kemičnih postopkov. Formula z EXTRACELL™ PLEX in hidroliziranim keratinom pomaga izboljšati videz poškodovanega lasnega vlakna ter lase zaščititi pred nadaljnjimi poškodbami.

Uporaba:

  • Priporočljiva je uporaba izdelka enkrat tedensko.
  • Pred šamponiranjem: Lase navlažite in osušite z brisačo, nato izdelek porazdelite od korenin do konic. Pustite delovati od 10 do 60 minut, temeljito sperite in nadaljujte s šamponiranjem.
  • Po šamponiranju: Izdelek porazdelite po dolžinah in konicah ter pustite delovati 3–5 minut. Temeljito sperite in posušite lase.
Št. izd.: HAR-6029608
Vsebina: 150 ml
EAN: 8030976029608
Št.-Proizvajalca: 6029608
Blagovne znamke: PHYTORELAX LABORATOIRES
Tip las: krhki lasje, poškodovani lasje
Brez: mineralnih olj
Uporaba: Masko previdno vtrite v vlažne lase. Po nekaj minutah delovanja masko temeljito sperete z vodo.
Sestavine (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Hydrolyzed Keratin, Saccharomyces Lysate, Amodimethicone, Coco Caprylate/Caprate, Saccharide Isomerate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium 7, Lactic Acid, Phenoxyethanol, C12-14 Aec-Alketh-5, C12-14 Sec-Alketh-7, Parfum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Salicylate, Linalool, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate

Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italija, www.phytorelax.it

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex 01. Bond Restore Intensive Treatment