PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin No-Yellow Hair Mask, 250 ml

Nega od 1 do 5 minut glede na želeni rezultat

€ 6,99

(€ 27,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za blond, sive in posvetljene lase
  • z vijoličnim pigmentom
  • ublaži videz rumenih odtenkov

Pogosto naročeno skupaj z PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Curly Curl-Reviving Anti-Frizz Shampoo, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin No-Yellow Hair Mask, 250 ml € 6,99 (€ 27,96 / l)
PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Curly Curl-Reviving Anti-Frizz Shampoo, 250 ml € 8,09 (€ 32,36 / l)
Skupna cena: € 15,08
Opis

Keratin No-Yellow Hair Mask znamke PHYTORELAX LABORATORIES je namenjena blond, sivim in beljenim lasem. Vijolični pigment pomaga ublažiti neželene rumene odtenke, formula s hidroliziranim keratinom pa neguje dolžine in izboljša njihov videz.

Uporaba:
Masko porazdelite po vlažnih laseh, vmasirajte in razčešite. Pustite delovati od 1 do 5 minut, odvisno od želenega rezultata, nato sperite.

Št. izd.: HAR-6026881
Vsebina: 250 ml
EAN: 8030976026881
Št.-Proizvajalca: 6026881
Blagovne znamke: PHYTORELAX LABORATOIRES
Tip las: barvani lasje
Brez: mineralnih olj
Uporaba: Masko previdno vtrite v vlažne lase. Po nekaj minutah delovanja masko temeljito sperete z vodo.
Sestavine (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Cetrimoniumchlorid, Hydrolyzed Keratin, Divinyldimethicone/​dimethicone Copolymer, Dimethicone, Acid Violet 43, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Phenoxyethanol, Parfum, Benzoic Acid, Triethanolamine, Dehydroacetic Acid, Amyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Ethylhexylglycerin

Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italija, www.phytorelax.it

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin No-Yellow Hair Mask

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder