PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Liss Thermoprotector Anti-Frizz & Anti-Humidity Spray, 200 ml

Pomaga ohranjati lase obvladljive med oblikovanjem

€ 8,53 € 8,99 -5%

(€ 42,65 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za krepaste in neukrotljive lase
  • pomaga zaščititi lase med oblikovanjem
  • s keratinom in avokadovim oljem

Pogosto naročeno skupaj z PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Volume & Shine Spray, 100 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Liss Thermoprotector Anti-Frizz & Anti-Humidity Spray, 200 ml € 8,53 (€ 42,65 / l)
PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Volume & Shine Spray, 100 ml € 7,64 (€ 76,40 / l)
Skupna cena: € 16,17
Opis

Keratin Liss Thermoprotector Anti-Frizz & Anti-Humidity Spray je namenjen skodranim in težko obvladljivim lasem. Formula s hidroliziranim keratinom in avokadovim oljem na dolžinah ustvari film, ki jih pomaga zaščititi pred prekomerno toploto med sušenjem in oblikovanjem. Vlaži in pomaga ukrotiti lase, obvladovati skodranost ter jih zaščititi pred vlago.

Št. izd.: HAR-6029585
Vsebina: 200 ml
EAN: 8030976029585
Št.-Proizvajalca: 6029585
Blagovne znamke: PHYTORELAX LABORATOIRES
Tip las: puhasti / frizzasti lasje, neukrotljivi lasje
Brez: mineralnih olj, sintetičnih barvil
Uporaba: Razpršite v suhe ali z brisačo osušene lase pred sušenjem oz. uporabo likalnikov, kodralnikov in drugega. Pršila ne izpirajte iz las.
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Decyl Glucoside, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium 7, Sodium Hyaluronate, Saccharide Isomerate, Sodium Myristoyl Glutamate, Citric Acid, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Parfum, Disodium Edta, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Sodium Citrate, Methylisothiazolinon, Phenoxyethanol

Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Pravne informacije
Proizvajalec: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italija, www.phytorelax.it

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Liss Thermoprotector Anti-Frizz & Anti-Humidity Spray