PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color Protection Shampoo, 250 ml

Šampon za vsakodnevno uporabo, ki pomaga ukrotiti krepaste lase

€ 8,09

(€ 32,36 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za barvane in kemično obdelane lase
  • nežno čiščenje
  • ohranja sijoč videz barve

Pogosto naročeno skupaj z PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin No-Yellow Hair Mask, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color Protection Shampoo, 250 ml € 8,09 (€ 32,36 / l)
PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin No-Yellow Hair Mask, 250 ml € 6,99 (€ 27,96 / l)
Skupna cena: € 15,08
Opis

Keratin Color Protection Shampoo znamke PHYTORELAX LABORATORIES je zasnovan za barvane in kemično obdelane lase. Njegova nežna čistilna osnova, obogatena z aminokislinami in hidroliziranim keratinom, očisti lase ter pomaga obvladovati skodranost. Lasje so videti močnejši in negovani, barva pa sijoča. Šampon je primeren tudi za vsakodnevno uporabo.

Št. izd.: HAR-6025242
Vsebina: 250 ml
EAN: 8030976025242
Št.-Proizvajalca: 6025242
Blagovne znamke: PHYTORELAX LABORATOIRES
Tip las: barvani lasje
Brez: mineralnih olj, sintetičnih barvil
Uporaba: Šampon vmasirajte v vlažne lase in nato temeljito sperite.
Sestavine (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Decyl Glucoside, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Sericin, Polyglyceryl-3 Cocoate, Polyglyceryl-4-Caprate, Polyglyceryl-6 Caprylate/Caprate, Polyglyceryl-6 Ricinoleate, Sodium Pca, Sodium Lactate, Arginin, Aspartic Acid, Pca, Glycine, Alanine, Serin, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Phenoxyethanol, Parfum, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Citric Acid, Limonene, Dehydroacetic Acid, Hexyl Cinnamal, Sodium Hydroxyde, Linalool, Sodium Phytate, Ethylhexylglycerin, Citronellal, Citral, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate

Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Pravne informacije
Proizvajalec: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italija, www.phytorelax.it

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color Protection Shampoo

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
0 (0%)
4 Zvezdice
1 (100%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.