PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color Protection Hair Mask, 250 ml

Lase naredi mehke in navlažene

€ 8,99

(€ 35,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za barvane in kemično obdelane lase
  • neguje in mehča
  • poudari barvne odseve

Pogosto naročeno skupaj z ziaja Šampon-keratin kozje mleko, 400 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color Protection Hair Mask, 250 ml € 8,99 (€ 35,96 / l)
ziaja Šampon-keratin kozje mleko, 400 ml € 2,79 (€ 6,98 / l)
Skupna cena: € 11,78
Opis

Keratin Color Protection Hair Mask znamke PHYTORELAX LABORATORIES je namenjena barvanim in kemično obdelanim lasem. Formula s hidroliziranim keratinom in aminokislinami neguje dolžine in jim zagotavlja negovalni učinek ter pomaga zaščititi barvo. Lasje so mehki in navlaženi, odsevi so poudarjeni, barva pa je videti intenzivnejša in dlje časa sijoča.

Št. izd.: HAR-6025266
Vsebina: 250 ml
EAN: 8030976025266
Št.-Proizvajalca: 6025266
Blagovne znamke: PHYTORELAX LABORATOIRES
Tip las: barvani lasje
Brez: mineralnih olj, sintetičnih barvil
Uporaba: Masko previdno vtrite v vlažne lase. Po nekaj minutah delovanja masko temeljito sperete z vodo.
Sestavine (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Cetrimoniumchlorid, Divinyldimethicone/​dimethicone Copolymer, Dimethicone, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Sericin, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Sodium Pca, Sodium Lactate, Arginin, Aspartic Acid, Pca, Glycine, Alanine, Serin, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Phenoxyethanol, Parfum, Benzoic Acid, Limonene, Hexyl Cinnamal, Triethanolamine, Dehydroacetic Acid, Linalool, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate, Ethylhexylglycerin, Citronellal, Citral

Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italija, www.phytorelax.it

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color Protection Hair Mask