PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color 5in1 Hair Mask Spray, 150 ml

Sprej za uporabo z izpiranjem ali brez njega

€ 8,99

(€ 59,93 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za barvane in kemično obdelane lase
  • s hidroliziranim keratinom in aminokislinami
  • pomaga zaščititi lase pred toploto

Pogosto naročeno skupaj z ziaja Šampon-keratin kozje mleko, 400 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color 5in1 Hair Mask Spray, 150 ml € 8,99 (€ 59,93 / l)
ziaja Šampon-keratin kozje mleko, 400 ml € 2,79 (€ 6,98 / l)
Skupna cena: € 11,78
Opis

Keratin Color 5in1 Hair Mask Spray znamke PHYTORELAX LABORATORIES je namenjena barvanim in kemično obdelanim lasem. Formula s hidroliziranim keratinom in aminokislinami ovije dolžine, pomaga jih zaščititi pred toploto med oblikovanjem in ohranjati njihov sijaj. Sprej na dolžinah ustvari zaščitni film in ga lahko glede na potrebe uporabljate z izpiranjem ali brez njega.

Uporaba:

  • Z izpiranjem: Po šamponiranju sprej porazdelite po vlažnih laseh od dolžin do konic. Nežno vmasirajte, pustite delovati 3–5 minut in temeljito sperite.
  • Brez izpiranja: Majhno količino nanesite na vlažne ali suhe lase, vmasirajte in razčešite. Ne izpirajte.
Št. izd.: HAR-6025280
Vsebina: 150 ml
EAN: 8030976025280
Št.-Proizvajalca: 6025280
Blagovne znamke: PHYTORELAX LABORATOIRES
Tip las: barvani lasje
Brez: mineralnih olj, sintetičnih barvil
Uporaba: Masko previdno vtrite v vlažne lase. Po nekaj minutah delovanja masko temeljito sperete z vodo.
Sestavine (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Amodimethicone, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Sericin, Sodium Pca, Sodium Lactate, Arginin, Aspartic Acid, Pca, Glycine, Alanine, Serin, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Phenoxyethanol, Parfum, Lactic Acid, Benzoic Acid, Limonene, Dehydroacetic Acid, Hexyl Cinnamal, Linalool, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine, Citronellal, Citral, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate

Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italija, www.phytorelax.it

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color 5in1 Hair Mask Spray

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder