PHYTORELAX LABORATOIRES Comfort & Softness Vanilla Scrub, 500 ml

Pripravi kožo na nanos nadaljnjih negovalnih izdelkov

€ 26,99

(€ 53,98 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za telo, roke in stopala
  • 99 % sestavin naravnega izvora
  • s kristali sladkorja

Pogosto naročeno skupaj z Dove Body Love losjon za telo s karitejevim maslom in vanilijo, 400 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Comfort & Softness Vanilla Scrub, 500 ml € 26,99 (€ 53,98 / l)
Dove Body Love losjon za telo s karitejevim maslom in vanilijo, 400 ml € 5,39 (€ 13,48 / l)
Skupna cena: € 32,38
Opis

Nežen piling za telo, roke in stopala

Comfort & Softness Vanilla Scrub znamke PHYTORELAX LABORATORIES s kristali sladkorja nežno odstranjuje odmrle kožne celice s telesa, rok in stopal. Med masažo izvleček vanilje razvije topel in prijeten vonj.

Koža je videti bolj gladka in mehka ter pripravljena na nadaljnjo nego. Enkrat ali dvakrat tedensko ga s krožnimi gibi vmasirajte v vlažno kožo in nato temeljito sperite.

Lastnosti izdelka:

  • za telo, roke in stopala
  • 99 % sestavin naravnega izvora
  • s kristali sladkorja
  • nežno odstranjuje odmrle kožne celice
  • topel vonj vanilje
  • kožo naredi gladko in mehko

Opombe:

  • Izdelek vsebuje olja, ki lahko povzročijo spolzkost površin prhe in kopalne kadi.
  • Ne nanašajte na poškodovano ali razdraženo kožo.
  • Hranite zunaj dosega otrok.
Št. izd.: HAR-6037337
Vsebina: 500 ml
EAN: 8030976037337
Št.-Proizvajalca: 6037337
Blagovne znamke: PHYTORELAX LABORATOIRES
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: S krožnimi gibi vmasirajte piling v vlažno kožo. Posebno pozornost namenite zelo suhim predelom, kot so komolci in pete. Nato previdno sperite. To lepotno rutino izvajajte največ 1-2 krat na teden.
Sestavine (INCI)

Sucrose, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract, Tocopherol (Vitamin E), Beta-Caryophyllene, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Vanillin, Glycerin, Parfum, Aqua, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italija, www.phytorelax.it

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PHYTORELAX LABORATOIRES Comfort & Softness Vanilla Scrub

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder