PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Reinforcing Extravolume Conditioner, 250 ml

Balzam za močnejše in mehkejše lase

€ 8,49

(€ 33,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za tanke in krhke lase
  • podari volumen in polnost
  • olajša česanje

Pogosto naročeno skupaj z The Body Shop Shampoo Shea, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Reinforcing Extravolume Conditioner, 250 ml € 8,49 (€ 33,96 / l)
The Body Shop Shampoo Shea, 250 ml € 7,00 (€ 28,00 / l)
Skupna cena: € 15,49
Opis

Argan Reinforcing Extravolume Conditioner znamke PHYTORELAX LABORATORIES je namenjen tankim in krhkim lasem. Formula z arganovim oljem pomaga lasem zagotoviti polnejši videz, čvrstost in volumen ter olajša razčesavanje. Po uporabi so lasje mehkejši in negovanega videza.

Uporaba:
Po šamponiranju nanesite na vlažne lase, vmasirajte in razčešite. Sperite z mlačno vodo.

Št. izd.: HAR-6008214
Vsebina: 250 ml
EAN: 8030976008214
Št.-Proizvajalca: 6008214
Blagovne znamke: PHYTORELAX LABORATOIRES
Tip las: krhki lasje, tanki lasje
Uporaba: Enakomerno vmasirajte v vlažne lase, pustite delovati nekaj časa in temeljito sperite.
Sestavine (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimoniumchlorid, Orbignya Oleifera Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Sericin, Phenoxyethanol, Parfum, Benzoic Acid, Triethanolamine, Dehydroacetic Acid, Linalool, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Tocopherol (Vitamin E)

Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italija, www.phytorelax.it

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Reinforcing Extravolume Conditioner

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder