PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Nourishing Shampoo, 250 ml

Z arganovim oljem za svilnate lase

€ 7,64 € 8,09 -6%

(€ 30,56 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za poškodovane in oslabljene lase
  • nežno čiščenje
  • podari mehkobo in sijaj

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Plantur 21 #dolgilasje Nutri-Conditioner, 175 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Nourishing Shampoo, 250 ml € 7,64 (€ 30,56 / l)
Plantur Plantur 21 #dolgilasje Nutri-Conditioner, 175 ml € 7,99 (€ 45,66 / l)
Skupna cena: € 15,63
Opis

Argan Nourishing Shampoo znamke PHYTORELAX LABORATORIES je primeren tudi za poškodovane in oslabljene lase. Očisti lase in jih zaradi formule z arganovim oljem naredi mehke, svilnate in sijoče.

Št. izd.: HAR-6008191
Vsebina: 250 ml
EAN: 8030976008191
Št.-Proizvajalca: 6008191
Blagovne znamke: PHYTORELAX LABORATOIRES
Tip las: krhki lasje, poškodovani lasje
Brez: mineralnih olj, parabenov, silikonov, sintetičnih barvil, SLES (natrijevega lavril eter sulfata)
Uporaba: Šampon vmasirajte v vlažne lase in nato temeljito sperite.
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Coco Glucoside, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycol Distearate, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Parfum, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Polyglyceryl-3 Cocoate, Polyglyceryl-4-Caprate, Polyglyceryl-6 Caprylate/Caprate, Polyglyceryl-6 Ricinoleate, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Benzoic Acid, Citric Acid, Ethylhexylglycerin

Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Pravne informacije
Proizvajalec: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italija, www.phytorelax.it

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Nourishing Shampoo

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder