PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Anti-Frizz Mask, 250 ml

Za dolgotrajnejši gladek videz pričeske

€ 8,49

(€ 33,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za krepaste in neukrotljive lase
  • pomaga doseči gladko oblikovano pričesko
  • lase naredi mehke

Pogosto naročeno skupaj z PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair Reconstructor Shampoo, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Anti-Frizz Mask, 250 ml € 8,49 (€ 33,96 / l)
PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair Reconstructor Shampoo, 250 ml € 7,64 (€ 30,56 / l)
Skupna cena: € 16,13
Opis

Argan Anti-Frizz Mask znamke PHYTORELAX LABORATORIES je namenjena skodranim in težko obvladljivim lasem. Formula z arganovim oljem pomaga obvladovati skodranost in zagotavlja dolgotrajnejši gladek videz pričeske. Po uporabi so lasje videti mehki in sijoči.

Št. izd.: HAR-6008276
Vsebina: 250 ml
EAN: 8030976008276
Št.-Proizvajalca: 6008276
Blagovne znamke: PHYTORELAX LABORATOIRES
Tip las: puhasti / frizzasti lasje, neukrotljivi lasje
Uporaba: Masko previdno vtrite v vlažne lase. Po nekaj minutah delovanja masko temeljito sperete z vodo.
Sestavine (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Orbignya Oleifera Oil, Cetrimoniumchlorid, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Hydroxypropyl Oxidized Starch Pg-Trimonium Chloride, Parfum, Sodium Dehydroacetate, Amodimethicone, C12-14 Sec-Pareth-5, C12-14 Sec-Pareth-7, Sodium Lactate, Citric Acid, Sodium Chloride, Amyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Lactic Acid, Benzoic Acid, Tocopherol (Vitamin E)

Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italija, www.phytorelax.it

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Anti-Frizz Mask