OGX thick & full + biotin & collagen CONDITIONER 385 ml, 385 ml

Vidna polnost in okrepljen videz strukture las

Novosti!

€ 8,49

(€ 22,05 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 385 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • z biotinom in kolagenom
  • za videz polnejših las

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

OGX thick & full + biotin & collagen CONDITIONER 385 ml, 385 ml € 8,49 (€ 22,05 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 24,28
Opis

thick & full + biotin & collagen CONDITIONER 385 ml znamke OGX je balzam za vse tipe las, ki lasem podari polnejši in bolj voluminozen videz. Kremasta tekstura poudari videz polnosti in teksture za videz močnejših las.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Vidna polnost: lasem podari polnejši in bolj voluminozen videz.
  • Izbrane sestavine: formula vsebuje biotin in kolagen.
  • Negovan občutek las: podpira videz močnejše strukture las in jim podari negovan videz.
  • Za vse tipe las: primeren za nego vseh tipov las.

Navodilo za uporabo: Po umivanju porazdelite po celotni dolžini las, pustite delovati tri do pet minut in nato temeljito sperite.


Št. izd.: MUE-904802
Vsebina: 385 ml
EAN: 3574661799506
Št.-Proizvajalca: 904802
Blagovne znamke: OGX
Uporaba: Enakomerno vmasirajte v vlažne lase, pustite delovati nekaj časa in temeljito sperite.
Pravne informacije
Proizvajalec: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francija, www.jjsbf.fr

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek OGX thick & full + biotin & collagen CONDITIONER 385 ml

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder