OGX renewing + argan oil of morocco CONDITIONER 385 ml, 385 ml

Gladek občutek las in lažje razčesavanje po umivanju

Novosti!

€ 8,49

(€ 22,05 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 385 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • z dragocenim arganovim oljem
  • brez sulfatnih površinsko aktivnih snovi

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

OGX renewing + argan oil of morocco CONDITIONER 385 ml, 385 ml € 8,49 (€ 22,05 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 24,28
Opis

renewing + argan oil of morocco CONDITIONER 385 ml znamke OGX je tekoč balzam za vse tipe las, ki po vsakem umivanju neguje lase in poskrbi za njihov negovan videz. Kremasta formula z arganovim oljem lasem podari gladek in svilnat občutek ter je primerna za vsakodnevno nego.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za vse tipe las: primeren za vsakodnevno nego vseh tipov las.
  • Gladek občutek las: lasem podari svilnat občutek in negovan videz.
  • Brez sulfatnih površinsko aktivnih snovi: formula brez sulfatnih površinsko aktivnih snovi s prijetnim vonjem.
  • Lahka nega: olajša razčesavanje po umivanju las.

Št. izd.: MUE-904787
Vsebina: 385 ml
EAN: 3574661799162
Št.-Proizvajalca: 904787
Blagovne znamke: OGX
Uporaba: Enakomerno vmasirajte v vlažne lase, pustite delovati nekaj časa in temeljito sperite.
Pravne informacije
Proizvajalec: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francija, www.jjsbf.fr

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek OGX renewing + argan oil of morocco CONDITIONER 385 ml

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder