OGX Pršilo za zaščito pred toploto flexible control shine + argan oil of morroco, 177 ml

Zanesljiva zaščita pred toploto in gladek sijaj vaših las

Novosti!

€ 9,99

(€ 56,44 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 177 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • primerno za vse tipe las
  • z maroškim arganovim oljem
  • zaščita pred toploto pri oblikovanju

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

OGX Pršilo za zaščito pred toploto flexible control shine + argan oil of morroco, 177 ml € 9,99 (€ 56,44 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 25,78
Opis

Pršilo za zaščito pred toploto flexible control shine + argan oil of morroco znamke OGX pomaga zaščititi lase pred obremenitvami zaradi toplotnega oblikovanja in poskrbi za gladek občutek. Primerno je za vse tipe las in posebej prilagojeno potrebam las, obremenjenih zaradi toplote.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Zanesljiva zaščita pred toploto: pomaga zaščititi lase pred toploto sušilnika, likalnika za lase in drugih pripomočkov za oblikovanje.
  • Svilnat sijaj: formula z maroškim arganovim oljem poskrbi za sijoč zaključek in prijeten občutek las.
  • Lahka tekstura: ne obteži las in omogoča prilagodljiv nadzor pri oblikovanju.
  • Prihranek časa: lahko skrajša čas sušenja las pri oblikovanju.
  • Za vse tipe las: primerno za vse tipe las.

Navodilo za uporabo: Pršilo nanesite na vlažne lase od korenin do konic.


Št. izd.: MUE-20655
Vsebina: 177 ml
EAN: 3574661547046
Št.-Proizvajalca: 20655
Blagovne znamke: OGX
Uporaba: Razpršite v suhe ali z brisačo osušene lase pred sušenjem oz. uporabo likalnikov, kodralnikov in drugega. Pršila ne izpirajte iz las.
Sestavine (INCI)

Aqua, Butylene Glycol, Polysorbate-20, Pvp/Dmapa Acrylates Copolymer, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Peg-12 Dimethicone, Ethylhexylglycerin, Peg-12, Peg-12 Allyl Ether, Carbomer, Disodium Edta, Sodium Hydroxyde, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Benzalkonium Chloride, Parfum, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citronellol

Pravne informacije
Proizvajalec: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francija, www.jjsbf.fr

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek OGX Pršilo za zaščito pred toploto flexible control shine + argan oil of morroco

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder