OGX Maska za lase Coconut Miracle Oil, 300 ml

Gladek občutek las in ukrotitev krepastih las

Novosti!

€ 8,99

(€ 29,97 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 300 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za suhe in obremenjene lase
  • s kokosovim oljem in izvlečkom vanilje
  • pomaga ukrotiti krepaste lase in jim daje sijaj

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

OGX Maska za lase Coconut Miracle Oil, 300 ml € 8,99 (€ 29,97 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 24,78
Opis

Maska za lase Coconut Miracle Oil znamke OGX je bogata nega za suhe, obremenjene, poškodovane in voluminozne lase. Pomaga ukrotiti krepaste lase in poskrbi za gladek občutek las.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za obremenjene lase: posebej prilagojena potrebam suhih, obremenjenih in poškodovanih las.
  • Negovalne sestavine: vsebuje kokosovo olje, esenco tiare in izvleček vaniljevega stroka.
  • Pomaga ukrotiti krepaste lase: pomaga ukrotiti krepaste in štrleče lase ter jim podari sijaj.
  • Blaga formula: kremasta formula je izdelana brez sulfatnih površinsko aktivnih snovi.

Navodilo za uporabo: Po umivanju porazdelite po vlažnih laseh, pustite delovati od 60 sekund do 3–5 minut in nato temeljito sperite.


Št. izd.: MUE-89341
Vsebina: 300 ml
EAN: 3574661685168
Št.-Proizvajalca: 89341
Blagovne znamke: OGX
Tip las: suhi lasje
Uporaba: Masko previdno vtrite v vlažne lase. Po nekaj minutah delovanja masko temeljito sperete z vodo.
Pravne informacije
Proizvajalec: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francija, www.jjsbf.fr

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek OGX Maska za lase Coconut Miracle Oil