OGX ever straightening + brazilian keratin smooth CONDITIONER 385 ml, 385 ml

Gladek videz in izboljšana razčesljivost

Novosti!

€ 8,49

(€ 22,05 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 385 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • s keratinom, kokosovim in avokadovim oljem
  • brez sulfatnih površinsko aktivnih snovi

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

OGX ever straightening + brazilian keratin smooth CONDITIONER 385 ml, 385 ml € 8,49 (€ 22,05 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 24,28
Opis

ever straightening + brazilian keratin smooth CONDITIONER 385 ml znamke OGX je tekoč balzam za vse tipe las, primeren za vsakodnevno nego. Njegova kremasta formula lasem podari gladek in negovan videz ter izboljša razčesavanje.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Negovalne sestavine: formula s keratinskimi beljakovinami, kokosovim oljem, avokadovim oljem in kakavovim maslom.
  • Lažje razčesavanje: olajša česanje las in jim podari nežen sijaj.
  • Brez sulfatnih površinsko aktivnih snovi: formula brez sulfatnih površinsko aktivnih snovi za prijetno negovan občutek las.

Navodilo za uporabo: Balzam nanesite po umivanju in pustite delovati 3 do 5 minut.


Št. izd.: MUE-61301
Vsebina: 385 ml
EAN: 22796976024
Št.-Proizvajalca: 61301
Blagovne znamke: OGX
Tip las: vsi tipi las
Uporaba: Enakomerno vmasirajte v vlažne lase, pustite delovati nekaj časa in temeljito sperite.
Pravne informacije
Proizvajalec: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francija, www.jjsbf.fr

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek OGX ever straightening + brazilian keratin smooth CONDITIONER 385 ml

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder