OGX Coconut Miracle Oil Extra Strength Penetrating Oil, 100 ml

Bogata nega za gladke lase in svilnat sijaj

Novosti!

€ 7,99

(€ 79,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za suhe in obremenjene lase
  • s kokosovim oljem in vonjem vanilje
  • pomaga ukrotiti krepavost in daje sijaj

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

OGX Coconut Miracle Oil Extra Strength Penetrating Oil, 100 ml € 7,99 (€ 79,90 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 23,78
Opis

Coconut Miracle Oil Extra Strength Penetrating Oil znamke OGX je lahko olje za suhe in obremenjene lase, ki pomaga ukrotiti krepavost in poskrbi za svilnat sijaj. Formula s kokosovim oljem, izvlečkom tiare in izvlečkom vaniljevega stroka neguje lase, ne da bi jih obtežila.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za suhe in obremenjene lase: pusti lase gladke in prijetno mehke na otip.
  • Nadzor krepavosti: pomaga ukrotiti krepavost in štrleče lase.
  • Negovalna formula: vsebuje kokosovo olje, izvleček tiare in ima sladkast vonj po vanilji.
  • Lahka tekstura: hitro se vpije, preprosto razporedi in ne obteži las.

Navodilo za uporabo: Porazdelite po z brisačo osušenih laseh vse do konic. Pri tankih laseh se izognite lasišču.


Št. izd.: MUE-27254
Vsebina: 100 ml
EAN: 3574661563398
Št.-Proizvajalca: 27254
Blagovne znamke: OGX
Uporaba: Na konice prstov nanesite olje za lase in potegnite skozi posamezne pramene las. Namesto prstov lahko uporabite tudi lesen glavnik.
Sestavine (INCI)

Dimethicone, Isopropyl Myristate, Dimethiconol, C12-15 Alkyl Benzoate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Gardenia Taitensis Flower Extract, Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Tocopherylacetat, Parfum, Benzylbenzoat, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Benzyl Alcohol, Coumarin

Pravne informacije
Proizvajalec: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francija, www.jjsbf.fr

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek OGX Coconut Miracle Oil Extra Strength Penetrating Oil

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder