Odol Fresh+ zobna pasta, 75 ml

Zanesljiva ustna nega in dolgotrajno svež dah

Novosti!

€ 3,29

(€ 43,87 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vsakodnevno ustno higieno
  • z natrijevim fluoridom in cinkovim kloridom
  • 3-v-1 zaščita zob in dlesni

Pogosto naročeno skupaj z Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml

Odol Fresh+ zobna pasta, 75 ml € 3,29 (€ 43,87 / l)
Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml € 7,49 (€ 99,87 / l)
Skupna cena: € 10,78
Opis

Fresh+ zobna pasta znamke Odol je namenjena vsakodnevni ustni higieni ter pusti čist in prijeten občutek v ustih. Zagotavlja preverjeno 3-in-1 zaščito zob, dlesni in svežega zadaha.

Vse prednosti na enem mestu:

  • 3-in-1 zaščita: Zagotavlja zaščito zob in dlesni ter poskrbi za svež zadah.
  • Podpora zaščiti pred kariesom: Vsebuje natrijev fluorid (1450 ppm F-) za podporo zaščiti pred kariesom.
  • Formula s cinkovim kloridom: Podpira občutek čistosti v ustih.
  • Dolgotrajna svežina: S svežim okusom poskrbi za dolgotrajno svež občutek v ustih.

Št. izd.: MUE-60000000206404
Vsebina: 75 ml
EAN: 5054563209740
Št.-Proizvajalca: 60000000206404
Blagovne znamke: Odol
Sestavine (INCI)

Aqua, Hydrated Silica, Sorbit, Glycerin, Peg-6, Sodium Lauryl Sulphate, Xanthan Gum, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride[1], Zinc Chloride, Alumina, Limonene, CI 73360, CI 74160, CI 74260

  1. Vsebuje natrijev fluorid (1450 ppm F).
Pravne informacije
Proizvajalec: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Nemčija, de.gsk.com/de-de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Odol Fresh+ zobna pasta

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder