NIVEA Cellular Epigenetics Serum darilni paket, 45 ml

Ciljna nega za podporo vitalnemu videzu kože

Novosti!

€ 29,99

(€ 666,44 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 45 ml

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • neguje kožo z vidnimi znaki staranja
  • z Epicelline in Age Clock tehnologijo
  • v praktičnem darilnem pakiranju

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA Natural Balance pomirjujoča dnevna nega z bio konopljinim oljem, 50 ml

NIVEA Cellular Epigenetics Serum darilni paket, 45 ml € 29,99 (€ 666,44 / l)
NIVEA Natural Balance pomirjujoča dnevna nega z bio konopljinim oljem, 50 ml € 7,99 (€ 159,80 / l)
Skupna cena: € 37,98
Opis

Darilni komplet Cellular Epigenetics Serum znamke NIVEA je serum za obraz, posebej zasnovan za nego kože z znaki staranja. Temelji na Age Clock tehnologiji in podpira vitalen videz kože.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Age Clock tehnologija: Temelji na inovativni tehnologiji za nego zrelejše kože.
  • Vsebuje Epicelline: Podpira vitalen in negovan videz kože.
  • Ciljna nega: Neguje kožo z znaki staranja.
  • Idealno darilo: Na voljo v praktični darilni embalaži.

Št. izd.: MUE-95800
Vsebina: 45 ml
EAN: 4006000226491
Št.-Proizvajalca: 95800
Blagovne znamke: NIVEA
Uporaba: Majhno količino seruma nanesite na čisto, suho kožo obraza in pustite, da se popolnoma vpije. Serum lahko nanesete samostojno ali kod podlago pred nanosom negovalne kreme.
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Coco Glycerides, Methylpropanediol, Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Cetearylalcohol, Distarch Phosphate, Tapioca Starch, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetyl Palmitate, Squalane, Dihydromyricetin, Sodium Hyaluronate, Sodium Stearoyl Glutamate, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Trisodium Edta, Sodium Hydroxyde, Citric Acid, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Sodium Metabisulfite, Phenoxyethanol, Citronellol, Parfum

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Beiersdorf AG, Unnastraße 48, 20245, Hamburg, Nemčija, www.beiersdorf.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek NIVEA Cellular Epigenetics Serum darilni paket