Mustang amber signature for him toaletna voda, 50 ml

Izrazita dišavna kompozicija s praktičnim razpršilnikom s črpalko

Novosti!

€ 9,99

(€ 199,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške
  • moško-orientalska dišava
  • veganska formulacija in dolgotrajna dišava

Pogosto naročeno skupaj z bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Mustang amber signature for him toaletna voda, 50 ml € 9,99 (€ 199,80 / l)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / l)
Skupna cena: € 34,48
Opis

amber signature for him Eau de Toilette znamke Mustang je moška dišava z moško-orientalskim značajem in dolgotrajnim vonjem.

vse prednosti na enem mestu:

  • moški značaj dišave: z orientalskimi dišavnimi notami za moške.
  • veganska formula: izdelana z vegansko sestavo.
  • preprosto odmerjanje: praktičen razpršilnik omogoča ciljno nanašanje.
  • večplastne dišavne note: združuje srčne note magnolije, vodnih akordov, pačulija in kašmirskega lesa z osnovo iz mire, drevesnega mahu, ambre in mošusne karamele.
  • dolgotrajen vonj: zagotavlja dolgotrajno dišavno izkušnjo.

Št. izd.: MUE-56216
Vsebina: 50 ml
EAN: 4051395562167
Št.-Proizvajalca: 56216
Blagovne znamke: Mustang
Pravne informacije
Proizvajalec: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Nemčija, luxess-group.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Mustang amber signature for him toaletna voda