milk_shake Light Catcher Lift & Balance, .01 | NA Winter Morning (100 ml)

Krema za posvetlitev za naraven rezultat

€ 20,34 € 22,99 -12%

(€ 203,40 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Barva: .01 | NA Winter Morning

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do četrtek, 8. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • trajna barvna krema
  • za blond in beljene lase
  • posvetlitev za 4–5 stopenj
  • z mlečnimi beljakovinami

Pogosto naročeno skupaj z milk_shake Make My Day Mask, 6 x 30 ml (180 ml)

milk_shake Light Catcher Lift & Balance, .01 | NA Winter Morning (100 ml) € 20,34 (€ 203,40 / l)
milk_shake Make My Day Mask, 6 x 30 ml (180 ml) € 46,44 (€ 258,00 / l)
Skupna cena: € 66,78
Opis

Light Catcher Lift & Balance znamke milk_shake je trajna barva za blond lase. Naravne odtenke stopnje 6 (temno blond) ali svetlejše posvetli za 4–5 stopenj. Barvna krema obenem zagotavlja enakomerno prekrivanje sivih las in je primerna pri 30–70 % deležu sivih las.
Kakovostne sestavine, mlečne beljakovine in sadni izvlečki lase negujejo in krepijo. Barvna krema je na voljo v različnih odtenkih ter zagotavlja naraven, enakomeren rezultat z intenzivno barvo in sijajem.

Uporaba:

  • Potrebno količino tik pred nanosom zmešajte v nekovinski posodi z Light Catcher Oxidizing Emulsion 40 Vol (12%) v razmerju 1:1
  • Čas delovanja: 45 minut
Št. izd.: BGG-1115701
Vsebina: 100 ml
EAN: 8032274169604
Št.-Proizvajalca: 1115701
Blagovne znamke: milk_shake
Barve za lase: Blond
Obstojnost barve: trajno
Tip las: barvani lasje
Sestavine (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Propylene Glycol, Paraffinum Liquidum, Ammonium Hydroxide, Beheneth-25, Sodium Lauryl Sulphate, Beheneth-10, Dicaprylyl Ether, Lauryl Alcohol, Parfum, Ethanolamine, Toluene-2.5-Diamine Sulfate, Toluene-2.5-Diamine Sulfate, Edta, Resorcinol, Sodium Hydrosulfite, Sodium Sulfite, Ascorbic Acid, 2.7-Naphthalenediol, Limonene, Linalool, Citronellal, Hydrolyzed Milk Protein, Butylene Glycol, M-Aminophenol, 2,4-Diaminophenoxyethanol Hcl, Helianthus Annus (Sunflower ) Seed Extract, 4-Amino-2-Hydroxytoluene

Barve za lase – pomembne informacije in opozorila
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek milk_shake Light Catcher Lift & Balance