Mentadent Zobna pasta za popolno svežino in zaščito, 75 ml

Celovita zaščita in svežina ustne votline in dlesni

Novosti!

€ 2,59

(€ 34,53 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vsakodnevno uporabo
  • dolgotrajna svežina in nega
  • s fluoridom in učinkom proti zobnim oblogam

Pogosto naročeno skupaj z Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml

Mentadent Zobna pasta za popolno svežino in zaščito, 75 ml € 2,59 (€ 34,53 / l)
Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml € 7,49 (€ 99,87 / l)
Skupna cena: € 10,08
Opis

Absolute Frische & Schutz znamke Mentadent je zobna pasta za vsakodnevno uporabo, ki poskrbi za svež občutek v ustih in podpira vsakodnevno ustno higieno.

vse prednosti na enem mestu:

  • dolgotrajna nega: formula je zasnovana za dolgotrajen občutek čistosti in pomaga omejevati nastajanje zobnih oblog.
  • negovalna kombinacija: formula vsebuje 1450 ppm fluorida in cinkov citrat za vsakodnevno nego zob in dlesni.
  • občutek svežine: pomaga ohranjati čist in dolgotrajno svež občutek v ustih.

Št. izd.: MUE-64311052
Vsebina: 75 ml
EAN: 8717163762516
Št.-Proizvajalca: 64311052
Blagovne znamke: Mentadent
Pravne informacije
Proizvajalec: Unilever Austria GmbH, Stella-Klein-Löw-Weg 13, 1023, Wien, Avstrija, www.unilever.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Mentadent Zobna pasta za popolno svežino in zaščito