Mentadent Zobna pasta Family Protection za nežno belino, 75 ml

Nežno čiščenje in zaščita naravne beline zob

Novosti!

€ 2,29

(€ 30,53 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za odrasle in otroke
  • z okusom mete in spearminta
  • s fluoridom in bikarbonatom

Pogosto naročeno skupaj z Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml

Mentadent Zobna pasta Family Protection za nežno belino, 75 ml € 2,29 (€ 30,53 / l)
Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml € 7,49 (€ 99,87 / l)
Skupna cena: € 9,78
Opis

Family Protection Sanftes Weiß znamke Mentadent je zobna pasta za vsakodnevno ustno higieno odraslih in otrok. Pomaga ohranjati naravno belino zob in poskrbi za svež občutek v ustih.

vse prednosti na enem mestu:

  • odstranjevanje madežev: nežno pomaga odstranjevati površinska obarvanja zob.
  • sestavine: formula s fluoridom in bikarbonatom.
  • osvežujoč okus: s prijetnim okusom mete in zelene mete.
  • za vso družino: primerna za odrasle in otroke.

Št. izd.: MUE-64315487
Vsebina: 75 ml
EAN: 8717163733653
Št.-Proizvajalca: 64315487
Blagovne znamke: Mentadent
Pravne informacije
Proizvajalec: Unilever Austria GmbH, Stella-Klein-Löw-Weg 13, 1023, Wien, Avstrija, www.unilever.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Mentadent Zobna pasta Family Protection za nežno belino